“Єфінтех” – українське інформаційне агентство , яке працює на ринку політичної та економічної інформації України з 2021 року і здобуло репутацію найбільш авторитетного та компетентного постачальника оперативної й об’єктивної інформації. Редакція (штаб-квартира) знаходиться в Києві.

Генеральний директор агентства “Єфінтех” та кінцевий бенефіціар – Олександр Удовиченко.

“Єфінтех” створює велику кількість інформаційних продуктів, які надходять замовникам у будь-якому зручному вигляді із застосуванням нових методів опрацювання інформаційних потоків. Багато з них є унікальними для нашого ринку. Нині агентство випускає понад 50 інформаційних продуктів із політичної, фінансової, економічної тематики чотирма мовами (українською, російською, англійською, німецькою). “Єфінтех” надає оперативну інформацію політичного та фінансово-економічного характеру не лише стосовно України, а й низки інших ключових для України країн (країни Європи, Китай, країни СНД та ін.).

Інформаційні стрічки агентства “Єфінтех” інтегровані в інформаційні потоки найбільших агентств світу – Bloomberg та Reuters.

“Єфінтех” – найбільше інформагентство України. За даними міжнародної дослідницької компанії GfK-Україна, “Єфінтех” є лідером у нашій країні за всіма ключовими показниками роботи серед інформагентств (цитування в ЗМІ, охоплення аудиторії, оцінка бізнес-спільнотою таких категорій, як неупередженість у висвітленні подій, оперативність у наданні інформації тощо).

“Єфінтех” є активним членом Європейської Бізнес Асоціації та Американської торговельної палати в Україні.

Користувачі агентства “Єфінтех” – платоспроможна аудиторія: банкіри, чиновники, працівники посольств та іноземних представництв, власники і топ-менеджери, середній менеджмент, прес-секретарі, працівники мас-медіа, політики, юристи, аудитори, консультанти, аналітики та інші категорії “білих комірців”

Контакти: admin@efintech.net

тел: +380991365098